Safir Evconsept

20 Yıllık satış tecrübesiyle kurulan firmamız, koltuk takımları, oturma grupları, berjerler, köşe takımları imalatı konusunda faaliyet göstermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesinin genişliği ile müşterilerine zengin çeşitler sunmakta olup farklı çözümler üretmektedir. SAFİR Ev Consept, modern koltuk takımlarından oluşan koleksiyonu ile zamana ve mekana uygun seçeneklerle farklı beğenilerin hizmetinde her geçen gün çeşitlenerek müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla büyümektedir. Hayalini kurup, ürettiğimiz, yenilikçi tasarımlarımızla evlerinizi rahat alanlara çevirmek için bu üretim sektörünün öncülerinden olmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlılğına uygun ürünler üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

Vizyonumuz

Yenilik ve teknolojik gelismeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı surekli yükseltmek, bir Türkiye markası olma yolunda emin adimlarla ilerlemek ve pazardaki lider firmaların arasında bulunmak. Bununla birlikte ihracat ağirlikli çalışmalarımizla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

themesnerd